GW INSTEK

Сортувати:
Akces.pom: przewód Kelvina GW INSTEK LCR-101
В наявності
Akces.pom: przewód Kelvina GW INSTEK LCR-101
Код товару: T-LCR-101
0
Без ПДВ: 253.41 zł
311.69 zł
Akces.pom: przystawka pomiarowa GW INSTEK LCR-05
В наявності
Akces.pom: przystawka pomiarowa GW INSTEK LCR-05
Код товару: T-LCR-05
0
Без ПДВ: 890.19 zł
1094.93 zł
Akces.pom: przystawka pomiarowa GW INSTEK LCR-07
В наявності
Akces.pom: przystawka pomiarowa GW INSTEK LCR-07
Код товару: T-LCR-07
0
Без ПДВ: 448.34 zł
551.46 zł
Akces.pom: przystawka pomiarowa GW INSTEK LCR-15
В наявності
Akces.pom: przystawka pomiarowa GW INSTEK LCR-15
Код товару: T-LCR-15
0
Без ПДВ: 1124.10 zł
1382.64 zł
Analizator widma GW INSTEK GSP-818
В наявності
Analizator widma GW INSTEK GSP-818
Код товару: T-GSP-818
0
Без ПДВ: 6547.70 zł
8053.67 zł
Generator laboratoryjny: funkcyjny, arbitralny GW INSTEK AFG-2005
В наявності
Без ПДВ: 1182.58 zł
1454.57 zł
Generator laboratoryjny: funkcyjny, arbitralny GW INSTEK AFG-2025
В наявності
Без ПДВ: 1624.43 zł
1998.05 zł
Generator laboratoryjny: funkcyjny, arbitralny GW INSTEK AFG-2105
В наявності
Без ПДВ: 1520.46 zł
1870.17 zł
Generator laboratoryjny: funkcyjny, arbitralny GW INSTEK AFG-2125
В наявності
Без ПДВ: 1760.88 zł
2165.88 zł
Generator laboratoryjny: funkcyjny, arbitralny GW INSTEK AFG-2225
В наявності
Без ПДВ: 1897.34 zł
2333.73 zł
Generator laboratoryjny: funkcyjny, arbitralny GW INSTEK MFG-2220HM
В наявності
Без ПДВ: 4658.36 zł
5729.78 zł
Generator laboratoryjny: funkcyjny, arbitralny GW INSTEK MFG-2230M
В наявності
Без ПДВ: 2784.02 zł
3424.34 zł
Miernik: mocy GW INSTEK GPM-8213
В наявності
Miernik: mocy GW INSTEK GPM-8213
Код товару: T-GPM-8213
0
Без ПДВ: 4184.53 zł
5146.97 zł
Miernik: mocy GW INSTEK GPM-8310
В наявності
Miernik: mocy GW INSTEK GPM-8310
Код товару: T-GPM-8310
0
Без ПДВ: 6597.69 zł
8115.16 zł
Miernik: mocy GW INSTEK GPM-8310/DA4
В наявності
Miernik: mocy GW INSTEK GPM-8310/DA4
Код товару: T-GPM-8310/DA4
0
Без ПДВ: 7197.47 zł
8852.89 zł
Miernik: system akwizycji danych GW INSTEK DAQ-9600
В наявності
Miernik: system akwizycji danych GW INSTEK DAQ-9600
Код товару: T-DAQ-9600
0
Без ПДВ: 8147.14 zł
10020.98 zł
Miliomomierz GW INSTEK GOM-804
В наявності
Miliomomierz GW INSTEK GOM-804
Код товару: T-GOM-804
0
Без ПДВ: 2690.06 zł
3308.77 zł
Miliomomierz GW INSTEK GOM-805
В наявності
Miliomomierz GW INSTEK GOM-805
Код товару: T-GOM-805
0
Без ПДВ: 4431.44 zł
5450.67 zł
Miliwoltomierz GW INSTEK GVT-417B
В наявності
Miliwoltomierz GW INSTEK GVT-417B
Код товару: T-GVT-417B
0
Без ПДВ: 1176.08 zł
1446.58 zł
Moduł GW INSTEK DAQ-901
В наявності
Moduł GW INSTEK DAQ-901
Код товару: T-DAQ-901
0
Без ПДВ: 2294.19 zł
2821.85 zł
Moduł GW INSTEK DAQ-909
В наявності
Moduł GW INSTEK DAQ-909
Код товару: T-DAQ-909
0
Без ПДВ: 2854.00 zł
3510.42 zł
Mostek RLC GW INSTEK LCR-1010
В наявності
Mostek RLC GW INSTEK LCR-1010
Код товару: T-LCR-1010
0
Без ПДВ: 1689.41 zł
2077.97 zł
Mostek RLC GW INSTEK LCR-1100
В наявності
Mostek RLC GW INSTEK LCR-1100
Код товару: T-LCR-1100
0
Без ПДВ: 2111.76 zł
2597.46 zł
Mostek RLC GW INSTEK LCR-6002
В наявності
Mostek RLC GW INSTEK LCR-6002
Код товару: T-LCR-6002
0
Без ПДВ: 5126.70 zł
6305.84 zł